Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
To Each, Her Own izle
5.2

 152İZLENME

5.2İMDB

 95 SÜRE

YIL 2018

Simone Yahudi’dir ve muhafazakar bir Yahudi aile içinde büyümüştür. Simone’ın çılgın bir annesi, Yahudi ve aynı zamanda çok muhafazakar bir babası ve Simone’ı erkeklere karşı sürekli korumak isteyen iki erkek kardeşi vardır. Ancak Simone lezbiyendir ve ailesi duyduğunda bu durumdan pek hoşlanmayacaktır.
Simone’ın Claire adında bir kadınla üç yıldır lezbiyen bir ilişkisi vardır. Simone ailesine kendisinin lezbiyen olduğu açıklamaya karar verir. Ailesine durumu açıklamak istediğinde ise aslında kendisinin de hiç beklemediği bir durum yaşanır. Simone Senegalli bir aşçıya (Wali) aşık olur. Simone ailesi, Claire ve Wali arasında bir çıkmaza girer. Simone artık hayatının en zor seçimini yapmak zorundadır.

To Each, Her Own 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. To Each, Her Own filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.2/10 193
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR