Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Toz Duman izle
6.2

 281İZLENME

6.2İMDB

 102 SÜRE

YIL 2018

Rick eski bir hız yarışçısıdır. Araba yarışı takımı vardır ve bu takımın devamlılığını sağlamak için büyük gayret göstermektedir. Truss ise anne ve babaları vefat ettikten sonra kız kardeşine hayatta destek olmak ve onu yetiştirmek için var gücüyle hayatta tutunmaya çalışan genç bir adamdır. Rick geçirdiği bir yarış kazasından sonra yasal olarak yapılan araba yarışlarında ünlü bir markanın yöneticisi görevini yürütmektedir.
Rick ve Truss’ın hayatları bir noktada kesişir ve Rick kız kardeşini büyütmek için büyük zorluklar yaşmış hatta araba hırsızlığından bile sabıkalanmış olan Truss’a önceleri pek güvenmeyecektir. Ancak daha sonra Rick Truss’ın bir şansı hak ettiğini düşünecektir. Kız kardeşinin evlatlık verilme tehlikesi ile mücadele eden Truss’a hayatını düzene sokabilmesi için fırsat verecektir.

Toz Duman 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Dirt filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.2/10 201
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR