Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Transit izle
6.9

 132İZLENME

6.9İMDB

 101 SÜRE

YIL 2018

Paris’te yaşam süren Alman asıllı Georg, yaşadığı şehri terk etmek zorunda kalır. Henüz Nazi askerleri şehrin dışındadır, ancak yaklaştıkları zaman Georg’un kaçması gerekecektir. Marsilya’ya gidecektir, bu sırada da yanında yazar Weidel’e götürmesi gereken mektup ve belgeler bulunmaktadır. Georg mektup ve belgelerle Marsilya’ya vardığında kötü haberi alır. Yazar Weidel işkence korkusundan dolayı intihar etmiştir. Bunu öğrenen Georg’un elinde yazarın tüm eşyaları kalmıştır ve bu eşyaların içerisinde Meksika Elçiliği’ne ait vize güvencesi de bulunmaktadır.
Marsilya’da bulunabilmek için ayrılacağını kanıtlaması gereken Georg’un bu belgeye ihtiyacı vardır. İçinde bulunduğu koşullardan dolayı Georg, Weidel’in kimliğine bürünerek, şehirden ayrılmak için gerekli onayı beklerken bir anda gizemli ve güzel Marie ile tanışınca tüm planları alt üst olur.

Transit 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Transit filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.9/10 357
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR