Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Trumbo izle
7.5

 501İZLENME

7.5İMDB

 124 SÜRE

YIL 2015

Trumbo (2015) filmi, ünlü senarist Dalton Trumbo’nun sinema camiasından tecrit edildiği yılları konu alıyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde 1940’lı yıllarda komünist düşünce sahip kişilere yönelik bir cadı avı başlatılır. Dalton Trumbo ile birlikte sinema sektöründe görev yapan birçok kişi kara listeye alınır. Trumbo, uzun zaman boyunca kendi adıyla senaryo yazamaz. Yıllar sonra kendine yönelik verilen ambargo kararını kaldıran senarist, 1953’te Roman Holiday, 1960’da Spartacus ve 1956’da The Brave One gibi birçok senaryo yazdığını itiraf eder.
Yasaklı döneminde birçok ödüllü başyapıta imza atan Trumbo’nun bu hukuksuz tutuklamaların olduğu dönemdeki mücadelesi anlatılıyor. McCharty döneminde yaşanan topluma etki eden Trumbo gibi sanatçılara yönelik itibarsızlaştırma politikalarını en güzel dille anlatan film, ABD’nin kirli siyasetini anlatan önemli bir yapımdır.

Trumbo 2015 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Trumbo filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.5/10 30125
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR