Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Tuhaf Bir Düğün izle
4.0

 71İZLENME

4.0İMDB

 86 SÜRE

YIL 2017

Hayatlarının en özel gününde tüm ailelerini birarada görmek isteyen Matthew ve Louisa, bu günün kendileri için bir kabusa dönüşeceğinden habersiz ve son derece heyecanlıdırlar. Tüm ailenin bir araya geldiği Another Kind Of Wedding 2017 filminin ilerleyen dakikalarında büyük sorunlar ortaya çıkacaktır. Ailede eski yıllarda oluşan kopukluk aile fertleri arasında büyük bir uçurum oluşturmuş ve yeni öğrenilen durumlar büyük bir kaosa yol açacaktır. Kardeşinin eski kız arkadaşıyla evlendiğini öğrenen Matthew oldukça zor bir durumda kalacaktır.
Bu sıkıntılı durumdan kurtulmak için faklım enstantaneler arayan çift, yıllar önce ayrılan anne ve babanın yeni eşlerinin kavgasıyla çok daha zor bir durumu yaşamak zorunda kalırlar.

Tuhaf Bir Düğün 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Another Kind of Wedding filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.0/10 30
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR