Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Tükeniş izle
5.8

 227İZLENME

5.8İMDB

 95 SÜRE

YIL 2018

Mühendis olan Peter; ailesinin ve kendisinin, bilinemeyen uzaylı istilası ve benzeri şiddetli çatışmaları yaşadıkları kâbuslar görmektedir. Kâbusları, daha stresli ve sık hale geldikçe ailesinin içinde de huzursuzluk yaşanmaya başlar. Eşi Alice, bir profesyonel ile görüşmesini ister. Peter ise, kâbuslarının iş yerinde daha detaylandığını görür. Bu durum da, bazı ekipmanlara zarar vermesine sebep olur.
Patronu David; sağlığından endişe eder ve onu bir kliniğe yönlendirir. Peter klinikte, kendisi gibi kâbuslar görmekte olan Chris ile tanışır. Chris ona, kâbuslarına inanması gerektiğini ve deli olmadığını söyler. Bu sözler Peter’ın klinikten yardım almadan ayrılmasına sebep olur. Peter artık, gelecekte yaşanacak olaylardan korkması gerektiğini bilir; kâbuslarından değil. Ve kendini yaşanacak felaketlere bir an önce hazırlamalıdır.

Tükeniş 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Extinction filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.8/10 6412
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Tükeniş” filminde 4 Yorum bulunuyor.