Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Tully izle
7.0

 182İZLENME

7.0İMDB

 95 SÜRE

YIL 2018

Yeni doğan bebeği de dahil olmak üzere 3 çocuk annesi olarak kendi yaşamını idame ettirmeye çalışan Marlo, 2 çocuğunun yanı sıra bebeği ile de ilgilenmek zorunda ve bu durum onu bir hayli yormaktadır. Kız kardeşinin bu perişan halini gören ve ona yardımcı olmak adına bir bakıcı tutan erkek kardeşi, geceleri eve gelmesi için bakıcı ile anlaşır.
İlk etapta bu durumu para savurganlığı olarak gören Marlo, genç dadı hakkında emin olamamaktadır. Dadıya karşı mesafesini korumaya çalışan Marlo için durum tam tersi bir hal almakta ve dadı ile arasında güçlü bir arkadaşlık oluşmaktadır. Zamanla bu bağ birbirleri hakkındaki gerçekleri öğrenmelerine neden olur.

Tully 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Tully filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.0/10 3149
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR