Rastgele Film
Yukarı Çık
8
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Tutku Ağı izle
7.3

 799İZLENME

7.3İMDB

 121 SÜRE

YIL 1998

Hayatını başarılı bir şekilde idame ettirmekte olan ve öğrencilik yaşamında da başarılı bir hukuk öğrencisi olarak göze batmayan Mike, kumar tutkunu olan yakın arkadaşı Worm’un hapisten çıkması ile yeniden arkadaşını hayatına alır. Geçmişte kendisine verdiği sözleri unutup, yeni baştan poker dünyasının büyülü ortamına kendini kaptıran Worm’un bu durumunu kısa sürede anlar.
Mike’ın arkadaşının poker yaşamına dönmesi ya da kendi yaşamını sürdürerek Worm’u hayatından çıkarması arasında bir tercih yapması gerekecektir. Poker dünyasına geri dönmesi hukuk fakültesindeki öğrenciliğini tehlikeye atabilir. Mike bu durum karşısında yakın arkadaşına pokerden vazgeçmesi için baskı yapsa da başarılı olamaz. Bu zor kararda hangi tercihi yapacaktır?

Tutku Ağı 1998 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Rounders filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.3/10 5732
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR