Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Tutsak izle
5.4

 555İZLENME

5.4İMDB

 100 SÜRE

YIL 2018

İzleyicinin ilgi ile takip ettiği sinema filmlerinden biri de Tutsak filmidir. Yakın bir arkadaşının doğum gününe katılan Roxane Coss bu doğum gününde oldukça eğlenceli zaman geçirmektedir. Ancak bir süre sonra doğum gününe davetsiz misafirler gelir.
Doğum gününe katılan istenmeyen kişilerin terörist olduğu ve doğum gününe katılan General Benjamin’den arkadaşlarını serbest bırakılmasını ister. Ancak teröristlerin bu isteği kabul edilmeyince doğum günüde bulunan kişiler rehin alınır.
Daha sonra rehinelerin bir kısmı serbest bırakılarak toplumun ileri gelen kişilerinden Roxane Coss ve doğum günü sahibi Katsumi Hosokawa rehin alınır. Ardından Coss ve Hosokawa yaklaşık olarak bir ay süren esir hayatında teröristlerden kurtulmanın yolunu ararken aynı zamanda da arkadaşlık kurar.

Tutsak 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Bel Canto filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.4/10 289
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR