Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Uçuş Planı izle
6.3

 1.175İZLENME

6.3İMDB

 98 SÜRE

YIL 2005

Kyle Pratt, uçak mühendisidir. Eşi uçak yolculuğu esnasında Berlin’de vefat etmiştir. Genç kadın, eşinin tabutu ve küçük kızı Julia ile birlikte uçak ile tekrar New York’a dönmektedir. Julia, henüz altı yaşında küçük bir kızdır. Uçak havalandıktan yaklaşık üç saat sonra Kyle uyanır ve yanında kızının olmadığını fark eder. Uçak iki katlıdır.
Kyle, kızını aramak için bütün katları dolaşır ve her yere ayrıntılı bir şekilde bakar. Bu arada uçakta bulunan hostesler Kyle’a yanında bir çocuk bulunmadığını söyler. Hatta kayıtlarda böyle bir ismin yer almadığını belirtirler. Kyle, gerçekten delirmek üzere midir? Yoksa uçakta yaşanan her şey bir komplo mudur?

Uçuş Planı 2005 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Flightplan filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.3/10 19423
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR