Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Umudun Öteki Yüzü izle
7.2

 58İZLENME

7.2İMDB

 100 SÜRE

YIL 2017

Gümüş ayı ödüllü ve Finlandiya menşeili filmde kara mizah olarak göçmen konusu ele alınmıştır. Filmin konusu Suriye iç savaşından kaçarak Finlandiya’nın Helsinki iline kaçan bir göçmenin hikayesini konu etmektedir.
1 saat 40 dakika süren Umudun Öteki Yüzü 2017 film de hayatta kalmak ve Helsinki Göçmen bürosuna yakalanmamak için yaşam mücadelesi veren ve tekrar ülkesine dönmemek için kaçak bir yaşam mücadelesi içinde olan Khaled’in acısı, üzüntüsü ile sürmektedir.
Zaten yaşama -1 hayat koşulları ile başlayan karakter ailesini öncelikle savaşta yitirmiştir. Kız kardeşi ile başladığı Suriye’den kaçış yollarında bu defa kardeşini kaybeder. Göçmen bürosunun hakkında verdiği olumsuz karar ile büsbütün yıkılan Khaled sürekli bir kaçış içerisindedir.

Umudun Öteki Yüzü 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Other Side of Hope filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.2/10 1023
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR