Rastgele Film
Yukarı Çık
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Unacknowledged izle
7.1

 1.134İZLENME

7.1İMDB

 100 SÜRE

YIL 2017

Unacknowledged filmi belgesel türündedir. Konusunda ise Dr. Steven Greer sayesinde kamuoyuna açıklanan uzaylılarla ilgili gerçeklerin çıkmasıdır. Dr. Steven Greer, UFO alanında uzmanlaşmış, dünyaca ünlü popüler bir bilim adımı olmaktadır. Dr. Steven, 1950 yılından günümüze kadar olan yaşanmış sıradışı UFO hikayelerini ele almış ve bilinmeyen gerçekleri kamuoyuna çıkarmıştır. Daha önce açığa çıkmamış olan bazı belgeler, 2017 yılında Dr. Steven Greer sayesinde herkese açıklanmıştır. Bu esrarengiz kayıtlara ise NASA ve CIA tepki göstermiştir. Filmde yönetmen koltuğunda ise Michael Mazzola oturmaktadır. Filmin oyuncularına bakıldığı zaman Edgar D. Mitchell, Giancarlo Esposito, Richard Doty ve Steven M. Greer kişilerinin yer aldığı görülmektedir.

Unacknowledged 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Unacknowledged filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.1/10 1049
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Unacknowledged” filminde 11 Yorum bulunuyor.
 • ZOZ

  Sürekli algısal operasyonlar… UZayda bizi bulacak bir akıllı varlık yok kabul edin artık… Var olsa bile bize ulaşmalrı için ömürleri ve koşşuular el vermez

 • adnanyolcu

  18 bin alemin inkarı bu dediğin 18 alemde ise insan aklının algılayamayacağı şekilde varlıklar var gelelim uzay ve boşluk her zerresi doludur,her şey yasayan varlıktır.

 • cmro

  uzaylılar büyük ihtimalle var fakat dediğin şu şey doğru Galaksiler gezegenler arası mesafeler çok uzak ve ışık hızıyla bile binlerce yıl süren mesafelerden bahsediliyor. Yalnız şöyle bir durumda var eğer 1000 yıl önce yaşam olan bir gezegenden bizden çok daha ileri bir medeniyet eğer ışık hızı ile dünyamıza doğru yola çıktıysa gelmeleri muhtemeldir. Yani çok da kesin konuşmamak lazım ucu açıktır bu konunun her zaman

 • hsyn

  konuya ilgisi olanlar çekinmeden izleyebilir

 • Wolwec

  Evrende şuanda olan ve sürekli olmaya devam eden bir çok olay yaşanmakta ve işin ilginç tarafı gözünüzle görseniz bile inanamayacağınız veya aklınızın alamayacağı derecede olaylar oluyor. Emin olun ki Evrende yalnız değiliz.
  ’’Bize ulaşmaları için ömürleri ve koşullar el vermez’’ Bu sözünüzü aslında insanoğlunun yapısı gereği koşullar altında yaşadığımız için dünya dışı yaşam formlarının hayat koşullarını ve zekalarını eleştirmek pek doğru olmayacaktır.
  Yani yukarıda ilk cümlelerimde belirtmek istediğim mantık; İnsanoğlunun yapısı gereği daha evrende olup bitene inanamaz iken, dünya dışı formların oluşunu inkar ediyor olmanız gerçekten çok garip.
  Ve ayrıca Tahmin bile edemeyeceğiniz büyüklükle olan evrende bizde uzaylıyız. Bizlerde zekaya ve beyine sahibiz. Sizin bu şartlar altında bunu söylüyor olmanız kadar bilgisizce bir düşünce yoktur.

 • ReneBey

  Yapımı izledim, belgesel tadında bir kanıtlar ve röportajlar silsilesi görüyoruz. Şimdi ben konuyu uzun zamandır takip eden bir yurttaş olarak şunu söyleyeyim ; Bu koca evrende bir toplu iğne başı kadar anca yer teşkil ediyoruz, evren kocaman ve sürekli genişliyor, bu kocaman kainatta dünya dışı canlıların yaşadığına kesinlikle inanıyorum. Ancak bu yapımda bahsi geçen 51. bölge, ufo kazası, uzaylı cesedinin incelenmesi falan filan gibi efsanelere inanmıyorum. Şöyle düşünelim, uzaylılar conileri çok mu seviyor sürekli onlarla haşır neşirler? Dünya’da uzaylılarla kontak kurabilmiş neden başka ülkeler yok? Bu efsaneler kimin işine geliyor ve işine yarıyor. Açın google a bakın 51. bölge vb. konulu onlarca oyun ve film bulacaksınız. Amerikalılar her türlü doneyi ticari bir avantaja çevirmek konusunda bildiğiniz ustalar, ve bu efsaneler üzerindende milyon dolar para kaldırdılar yıllardır. Sonuç olarak benim düşüncem, evet dünya dışı canlılar var, teknolojik olarak ne durumdalar bunu bilemiyorum, bilindiğinide sanmıyorum, belki Alien film serisindeki gibi tamamen primal canlılar, insandan çok hayvansal iç güdülerle yaşayan ve üreyen, bizimki gibi bir veya birkaç gezegende yaşıyorlar. Veya iddia edildiği gibi teknolojik olarak bizden çok ilerdeler bizi izliyorlar, takip ediyorlar. Ancak bu iddiada söylendiği gibi koca dünyada abd hükümetini secip kontak kurduklarına falan inanmıyorum, uzaktan izleniyor olabiliriz, dünyanın dengesini bozacak doğaya büyük zarar verecek çalışmalar takip ediliyor olabilir ör: atom bombası. Buna inanmak bir nevi rahatlatıcı bir şeydir, çünkü bencil ve kontrolsz insanoğlu kendisi ipin ucunu kaçırdığında onu dizginleyecek, kulağını çekecek daha güçlü bi rşeyin olduğunu bilerek daha rahat ve huzurlu hareket edecektir, tıpkı dinlerin toplumları dizginleyip afyonlaması gibi. zaten medyayı taradığınızda uzaylı miti ile dinleri birleştiren bir çok iddia da göreceksiniz. İnsanoglu’nun bu konuda kendisini çok ciddiye aldığını düşünüyorum. Dünya dışı varlıklar varsa bile sende onlardan birisin ve görünüşte ne kadar gelişmiş olursan ol hala atalarından gelen içgüdülerle yaşıyor ve ölüyorsun. Bu değişmez içgüdülerin seni düşünen bir hayvandan fazlası yapmıyor. Şekil olarak dönüşmekle gelişmek ve ilerlemek aynı şey değil. Hal böyleyken teknoloji konusunda da tüm dünyada bir standart yakalanmış değil biz dahil tüm orta doğu ülkeleri ile abd ve avrupa ülkelerini çoğu arasında on yıllarca fark var toplumsal farkındalık, bilinç ve teknolojiyi günlük hayatta kullanma konusunda. Böyle bir türü uzaylılar merak edecek peşine düşecek o kadar gelişmiş canlılar olarak bizi mercek altına alacak, bu insanın kibirinden başka bir şey değil.

 • yılmaz

  kendyi bu belgeseli yaptıran ve pentagonu böyle saçma algılarla yıpratmak isteyen abd para babaları öldürttü. kendy abd parasının basımını devletin yapması için teklif vermişti, tıpkı linkon gibi oda siyonist finans mafyasının kurbanı oldu araştırabilirsiniz. ufo fenomeni algısı sahte mesihi getirmek için uygulanan bir projedir.

 • Ztxrc3 6 9

  çok sığ bir düşüncen var…. inanılmaz… bu kadar sığ olmayı nasıl başarmışsın tebrikler..ben ne söylersem söyleyeyim algılaman çok yetersiz olacaktır..boşsun

 • agil_nagi

  Bilmek istediğim tek bir şey var, tek bir soru, eger bu şey insanlardan sırf duygusal oldukları ve aralarına korku salıcağı için gizli tutuluyorsa bu nasıl bir şey?!
  Iyi mi, kötü mü…?

 • Burak Pix

  Serbest düşünmek özgür düşünmek için bağlı olduğunuz tüm dinlerden inançlardan bağlılıklardan kurtulun yoksa hiçbir zaman özgür olamayacaksınız özgür düşünemeyeceksiniz aklınızı rahat bırakın.

 • Hasan Taş

  Müthiş bir film, tavsiye ederim.