Rastgele Film
Yukarı Çık
Google

My Little Pony Equestria Girls: Unutulmuş Arkadaşlık izle

5
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
My Little Pony Equestria Girls: Unutulmuş Arkadaşlık izle
7.1

 417İZLENME

7.1İMDB

 44 SÜRE

YIL 2018

Animasyon türünde vizyona giren film, arkadaşlık üzerine kurulan güzel bağları anlatır. Filmin başrol oyuncusu Sunset Pırıltısı karakteri, çevresince sevimli hareketleri, sıcak kanlı olması ve sevilmesi ile kendine bir yer edinmiştir. Bu güzel huyları başkası tarafından kıskanılmakta ve bu sebeple başrol oyuncusunun hafızası silinerek geçmişe dair hiç bir şey hatırlamaz.
Sunset pırıltısının hayatını olumsuz yönde etkileyen bu durum karşısında arkadaşları devreye girerek geçmişe dair ipuçları ile Sunset Pırıltısı’na yardım ederler. Beraber geçirilen zamanları resim ve videolar ile hatırlatırlar.
60 dakika süren animasyon filminde aynı zamanda Sunset Pırıltısı’na kimin bu kötülüğü yaptığı da araştırılma konusu olur.

My Little Pony Equestria Girls: Unutulmuş Arkadaşlık 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. My Little Pony Equestria Girls: Forgotten Friendship filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.1/10 39
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR