Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Vadim O Kadar Yeşildi ki izle
7.7

 950İZLENME

7.7İMDB

 118 SÜRE

YIL 1941

Richard Llewelyn’in How Green Was My Valley (Vadim O Kadar Yeşildi Ki) adlı romanından uyarlanmıştır. Anakarakter Huw Morgan 60’lı yaşlarda bir adamdır. Çocukluğundan başlayarak yaşadığı tüm anılarını gözden geçirir.
Huw Morgan’ın gözünden anlatılan aile fertlerinin hayatını konu alan film Welsh’ de geçiyor. Madenci kasabası olan Welsh’ te, Morgan ailesinin en küçük çocuğu olarak dünyaya gelir. Morgan ailesinin babası Gwilym ve büyük oğulları bütün kasabayı etkisi altına alan zorlu ve tehlikeli şartları olan madende çalışmak zorundadır.
Gwilym, en küçük oğlu olan Huw’ın geleceğinin parlak olacağın dair farklı umutları vardır. Morgan ailesinin kızı olan Angharad ise Gruffydd’ a derin bir aşk besliyor fakat çiftin ilişkilerinin önünde pek çok soru işaretleri vardır.

Vadim O Kadar Yeşildi ki 1941 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. How Green Was My Valley filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.7/10 2843
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR