Rastgele Film
Yukarı Çık
7
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Van Helsing izle
6.1

 742İZLENME

6.1İMDB

 131 SÜRE

YIL 2004

Van Helsing, insanlığı dünyadaki bütün kötülüklerden korumak için dünyaya gelmiştir. Herkes onunla aynı fikirde olmasa da bu fikri hayatının misyonu haline getiren Van Helsing, bir grup insanın onun kahraman değil de katil olduğu düşüncesini umursamamaktadır. Vatikan, Van Helsing’i Transilvanya’ya gönderir.
Bu topraklara gönderilme nedeni ise güçlü vampit Kont Dracula’yı durdurmaktır. Burada Anna Valerius adındaki bir çingene ile güçlerini birleştiren Helsing, prensesin amacının eski bir laneti sonlandırmak olduğu bilmemektedir. Ortak noktaları Dracula’yı yok etmek olsa da nasıl yapacakları konusunda her hangi bir fikirleri yoktur. Ortadan kaldırılması gereken sadece Dracula değil diğer kötü varlıklardır. Bu varlıkları yok etmenin bir yolunu bulabilecekler midir?

Van Helsing 2004 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Van Helsing filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.1/10 11243
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR