Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Velayet izle
7.5

 95İZLENME

7.5İMDB

 93 SÜRE

YIL 2017

Antoine Besson, eşinden boşanmış olan hoş bir adamdır. Bir hastanede güvenlik olarak çalışmaktadır. Çalıştığı yerde amirleri ve meslektaşları tarafından saygı gören ve sevilen bir adamdır. Aynı zamanda on bir yaşında olan oğlu Julien ile de yakın olmaya çalışmaktadır. Bu yüzden oğlu Julien’in velayetini almak ister. Bütün olaylar da bundan sonra başlar.
Çünkü Antonie ne kadar etraftaki insanlar tarafından çok sevilse de eski eşi ve iki çocuğu Antonie’yi iyi bir insan olarak görmezler. Antonie, çocukları ve eski eşi ile aynı evde yaşadığı dönemlerde sürekli evde bir korku atmosferi oluşturmuştur. Bu yüzden ortak vesayet altında ki Julien, anne ve babasının arasında bir seçim yapmak zorundadır.

Velayet 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Custody filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.5/10 436
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR