Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Vice izle
7.2

 97İZLENME

7.2İMDB

 132 SÜRE

YIL 2018

Vice izle 2018 filmi, Amerika Birleşik Devletleri’nde 2001 ve 2009 yılları arasında başkan yardımcılığı görevini üstlenen Dick Cheney’in yaşamını konu edinen, biyografik-dram tarzında bir film olarak karşımıza çıkıyor. Filmde, Dick Cheney 30 Ocak 1941 yılında doğan ve Amerikan tarihinin en güçlü devlet adamlarından biri olarak nitelendiriliyor.
Başkan yardımcılığından öncede oldukça önemli pozisyonlarda devlet dairelerinde Özel Kalem Müdürlüğü ve savunma bakanlığı da yapan Dick Cheney 2000 yılında girdiği başkan yardımcılığı seçimlerini büyük bir oy farkıyla kazanmayı başarır. Sonrasında ise George Bush başkanlığındaki hükümet içerisinde oldukça güçlü bir konumda yer alan Cheney, uyguladığı sert politikalar ile adından sık sık söz ettirecektir.

Vice 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Vice filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.2/10 31845
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR