Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Victoria ve Abdul izle
6.8

 198İZLENME

6.8İMDB

 111 SÜRE

YIL 2017

Film İngiltere Kraliçesi Victoria’nın Abdul Kerim adındaki Hintli bir katiple olan dostluğunu konu almaktadır. 1 saat 52 dakika süren dram biyografi filmi birçok izleyici tarafından çok fazla beğenilmiştir. Genç katip olan Abdul Kerim Kraliçe’nin 50 yıldır tahta bulunması dolayısı ile yapılacak kutlamaya katılması ile başlıyor. Hindistan’dan kutlamalara katılmak gelen katip kraliçenin dikkatini çekerek aralarında sohbet etmeye başlarlar. İkili kısa sürede yakınlaşarak çok güzel bir arkadaşlık kurarlar. Ancak bu arkadaşlık kraliçenin ev halkı ve yakın çevresi tarafından hiç de hoş karşılanmamaktadır. Dostlukları derinleştikçe kraliçe dünyaya farklı gözle bakmaya başlar. Aralarında oluşan sinerji ile dünyası değişen kraliçenin yakınları bu durumdan hiç de hoşlanmayacaktır.

Victoria ve Abdul 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Victoria & Abdul filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.8/10 10007
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Victoria ve Abdul” filminde 4 Yorum bulunuyor.
  • HolyCow

    Gerçek olaylara dayanmaktadır dese de inanmak zor ama belki de bu kadar vahşileşmiş İngilizlerden biri ki burada kraliçe, karşısında bir insan görünce belki de bir süre insana dönüşmüştür, kim bilir. Film olarak güzel, güldürüyor, düşündürüyor, hüzünlendiriyor, öfkelendiriyor. Daha ne olsun…