Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Vincent’ten Sevgilerle izle
7.8

 420İZLENME

7.8İMDB

 94 SÜRE

YIL 2017

Ünlü ressam Vincent Van Gogh 1 yıl önce ölmüştür. Sanatçının yazdığı son mektup, postacı Roulin’dedir. Roulin bu mektubu, götürmesi için oğlunu görevlendirir. Armand, mektubu, Vincent’in kardeşi, Theo’ya götürecektir. Acak Theo’da ölmüştür. Armand, Auvers-sur-Oise adlı kasabaya gittiğinde bunu öğrenir. Mektubu vereceği tek bir kişi kalmıştır. O, Vincent’in yakın arkadaşı Dr. Gachet’tir.
Armand, bu kasabada Dr.Gachet’yi beklemeye başlar. Bu sırada, sanatçıya ilham olan tüm kişileri gören ve onlarla tanışan, Armand, adeta sanatçının yaşamına ve ölümüne giden sürece tanıklık etmektedir.
Ünlü sanatçının hayatını konu edinen, Loving Vincent – Vincent’ten Sevgilerle izle 2017 yağlı boya tablolardan oluşan son derece sıra dışı ve ilgi çekici bir animasyon filmi olarak öne çıkıyor.

Vincent’ten Sevgilerle 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Loving Vincent filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.8/10 5591
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Vincent’ten Sevgilerle” filminde 16 Yorum bulunuyor.
 • Daima Film

  Film çok güzel.. mutlaka izleyin.. Film ne kadar animasyon gibi gözüksede bence yapılmış en kaliteli filmlerden..

 • Mehmet İlter

  Büyük bir emekle yapılmış sanat dolu bir film, izlerken kendinizi apayrı bir dünyada hissedecek ve Van Gogh’u tanıyacaksınız.. kesinlikle öneririm.

 • kulaksız van gogh

  akıl hastanesinde kaldığı zamanda yaptığı yıldızlı gece tablosu iç dünyasını,yalnızlığını anlatmakta..yazarların ve sanatçıların makus kaderi yaşarken değeri anlaşılmamaktır öldükten sonra ise artık çok geçtir.franz kafka,dostoyevski,van gogh,jane austen bunlardan bazıları

 • Sanart

  Şerefsiz iki ayaklı yılanlar her çağda var
  Onlardan biri olmayan sanatçının filmi güzeldi