Rastgele Film
Yukarı Çık
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Zamanın Yolculuğu: Yaşamın Seyri izle
6.4

 807İZLENME

6.4İMDB

 90 SÜRE

YIL 2016

‘Voyage of Time’ evrenin başlangıcından sonuna dek, her zaman başrol oynayan canlıları ve doğayı resmeden bir belgesel niteliği taşıyor. Amerikan sineması dendiği zaman akla ilk gelen isimlerden biri olan Terrence Malick, filmin yönetmen koltuğunda oturuyor.
Seyircilere adeta görsel bir şölen hazırlayan usta yönetmen; geçmişi ve geleceği harmanlayarak tüm evrenin gelişim aşamaları için seyircileri bir yolculuğa çıkarıyor. İnsanlığın evren içindeki yerini incelerken, insanların dışında da var olan tüm canlıların evrim aşamalarına dikkat çekiyor. Filmin yapımcıları arasında Brad Pitt gibi isimler de yer alıyor. Film, ihtişamlı manzaralara ve canlı formlarının yaşamlarına da yer veriyor. Filmin anlatıcıları arasında da, Brad Pitt ve Emma Thompson gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Zamanın Yolculuğu: Yaşamın Seyri 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Voyage of Time: Life's Journey filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.4/10 321
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR