Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Yabani izle
5.5

 169İZLENME

5.5İMDB

 92 SÜRE

YIL 2018

Yabani, genç bir kızın büyüme sıkıntılarını, kurt adam türündeki efsaneleri kullanarak anlatmayı amaçlayan bir gerilim filmi. Anna, kendisinin baba, bildiği bir adam tarafından topluma uzak bir şekilde büyütülmüştür. Anna’yı büyüten adam, genç kızın kökeniyle ilgili bazı şeyleri saklamakta mıdır?
Anna, bir polis memuru olan Ellen’in koruması ile toplum arasında yaşamaya başlar. Toplumsal hayat, Anna’ya pek de uygun değildir. Onun içinde sürekli yükselen bir vahşet hissi vardır. Bu nedenle kendisiyle mücadele vermek zorundadır. Anna, hem içindeki vahşilikle hem de vahşi doğaya gitme isteğiyle yüzleşmek zorunda kalmaktadır. Korku gerilim türündeki bu film, bu türün meraklıları tarafından sevilerek izlenecek bir film.

Yabani 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Wildling filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.5/10 518
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR