Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Yapay Oyun izle
8.0

 960İZLENME

8.0İMDB

 114 SÜRE

YIL 2014

2. dünya savaşı sırasında Nazilerin hakim olduğu birden çok cephede savaşlar devam etmektedir. İngilizler yoğun istihbarat çalışmalarına ve sayısız kişiyi çalıştırmalarına rağmen Almanlar tarafından kullanılan şifreli sistemi çözmeyi başaramamışlardır. Almanların kullandığı bu sistem savaş sırasında yoğun kayıplar yaşamalarına neden olduğu için İngilizler açısından oldukça önemli bir hale gelmiştir.
Çözüm arayışlarına geçen İngiltere ise müttefikleri ile birlikte en iyi şifre çözen insanları bir çatı altına toplamaya karar verir. Bu bilim adamlarının arasında kendine özgü yöntemleri bulunan ve bu çizgiden ayrılmayan Alan Turing’de vardır. Bu olay ekibin dengesinde çeşitli değişikler olmasına neden olurken ilklerin yaşanmasına da bir taraftan zemin hazırlamaya başlayacaktır.

Yapay Oyun 2014 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Imitation Game filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

8.0/10 64214
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Yapay Oyun” filminde 8 Yorum bulunuyor.
  • Katzanmera

    mükemmel bir film 2. dünya savaşı için yapılan en iyilerden

  • Noter34

    defalarca izlediğim ve her izlediğimde hayran kaldığım bir film