Rastgele Film
Yukarı Çık
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Yargıç Dredd izle
5.6

 1.314İZLENME

5.6İMDB

 96 SÜRE

YIL 1995

Teknolojinin muazzam şekilde ilerlediği ve geliştiği, günümüzden bir asır kadar yıl sonrasının canlandırıldığı film, New York’ta geçer. Dünya’nın atom çağına girdiği ve tüm insanların megapollerde yaşamaya başladığı bir dönemdir. Bu hayali dünyada New York şehri, fütüristtik bir mega şehirdir. Şehirde kol gezen anarşik olaylara müdahale eden polisler ve onların üst düzeyi yargıçlar vardır. Her konuda üstün yetki ve güç sahibi olan yargıçlardır.
Bir zamanlar yargıçlık görevinde bulunan Yargıç Dredd, eskiden zanlı olan Rico’nun hapisten firar etmesiyle kendisini birdenbire mücadelenin çıkmazında bulur. Suçlu potansiyeli algıladığı her insanı insafsızca cezalandıran polis güçleri ve başından geçen olaylara gerçekçi yaklaşan anti kahraman Dredd’in mücadelesi uzun sürecektir.

Yargıç Dredd 1995 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Judge Dredd filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.6/10 10335
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR