Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Yasadışı izle
5.2

 166İZLENME

5.2İMDB

 102 SÜRE

YIL 2018

Jake O’Neil, Deniz kuvvetleri komutanlığında çalışan ve üstün başarılar kazanmaya yardımcı olan ünlü bir komando olarak savaşır. Çok büyük bir aşkla bağlı olduğu kız arkadaşının ısrarı ve isteği üzerine deniz kuvvetleri komutanlığındaki komando görevinden istifa eder.
Normal hayata zorda olsa ayak uydurmaya çalışan Jake O’Neil, kız arkadaşının cinayet sonucu hayatını kaybeden babasının katillerini bulmak için geniş bir araştırma içerisine girer. Hem sivil hayata uyum sağlamaya çalışan komando, olayların daha ne olduğunu anlayamadan kendisini inanılması güç olan büyük bir cinayet şebekesinin içerisinde bulur. Çaresiz ve çıkmaz bir olayla karşılaşan Jake, kendini savunmaya çalışsa da dönüp arkasına baktığında milyonlarca ceset görür.

Yasadışı 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Outlawed filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.2/10 58
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Yasadışı” filminde 4 Yorum bulunuyor.