Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Yasak Krallık izle
6.6

 1.093İZLENME

6.6İMDB

 104 SÜRE

YIL 2008

Kungfu hayranı genç bir delikanlı olan Jason Tripitikas kungfu filmleri almak için kör bir adam olan Yaşlı Sekme’nin dükkânına gider. Bir gün dükkânda üzerinde maymun figürü olan 100 senelik bronz bir asa görür. Bunun satılık olmadığını ve sahibine gitmek için orada beklediğini öğrenir. Sokak çetesinin Yaşlı Sekme’nin dükkânı soyması sonucu asayı sahibine götürmesi için Jason’a emanet eder.
Jason çeteden kaçarken damdan düşer ve birden kendini eski Çin’de buluverir. Jason Maymun kralına asaya götürmesi gerektiğini öğrenir. Bu yolculuk sırasında Jason’a bir rahip, sarhoş bir kungfu ustası ve genç bir kız eşlik eder. Hayatının yolculuğunu yaşayan Jason tehlikeli ve öğretici bir yolculuk yapar.

Yasak Krallık 2008 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Forbidden Kingdom filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.6/10 8896
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Yasak Krallık” filminde 1 Yorum bulunuyor.