Rastgele Film
Yukarı Çık
14
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Yaşlanmayacaklar izle
8.3

 3.303İZLENME

8.3İMDB

 99 SÜRE

YIL 2018

Birinci Dünya Savaşı’nın acımasızlığını ve üzüntülerini tüm gerçekliği ile gözler önüne seren They Shall Not Grow Old izle 2018 filmi, belgesel, tarihi ve savaş türünün en önemli yapıtları arasında yer alıyor. Filmde birinci dünya savaşı esnasında yaşananların hiçbir yerde bulunmadığı ve birçok kişinin bilmediği gerçekler filmin kahramanı tarafından resmediliyor.
Çektiği fotoğraflarla herkesi görmesini ve gerçeklerin en acı tarafını hissetmesini sağlayan karakter savaşın gizli sahnelerinden izler bırakıyor. Belgesel tarzındaki bu filmde Bbc arşivlerinden alınan ve savaş sırasında kaydedilen ses kayıtlarından kesitler yer alıyor. Birinci Dünya Savaşı’ndan çekilmiş olan fotoğraf kareleri ve ses kayıtları sizleri derinden etkileyecek.

Yaşlanmayacaklar 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. They Shall Not Grow Old filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

8.3/10 3634
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Yaşlanmayacaklar” filminde 4 Yorum bulunuyor.
  • MoThor

    Milliyetçilik yapanlar köylüdür
    Adamlara bakın nasıl acı çekmişler.
    İbret alın lan

    1