Rastgele Film
Yukarı Çık
28
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Yeraltı Canavarı 1 izle
7.1

 3.411İZLENME

7.1İMDB

 96 SÜRE

YIL 1990

Yeraltı Canavarı filminin başkarakterleri olan Kevin Bacon ve Fred Ward, küçük bir çöl topluluğunda yaşayan 2 küçük kasaba ustasıdır. Bu kişiler, son derece garip bir şekilde ölmüş olan birkaç kişi de dahil olmak üzere, açıklanması oldukça zor olan bazı fenomenlere rastlarlar. Sonunda, onlar ve komşuları bu ürkütücü olayların sebeplerini bulmaya başlarlar, bunlar yiyecek ihtiyaçlarını gidermek sebebi ile balıkların okyanuslarda yüzdüğü gibi, çölün altında giden devasa prehistorik solucan benzeri yaratıklardır.
Dış dünyadan koparılmış duruma düşen bu kişiler, insanları köpek balığı gibi takip eden, çok hızlı ve aynı zamanda da zeki olan bu yaratıklardan kurtularak çölü geçmenin yolunu aramaktadırlar.

Yeraltı Canavarı 1 1990 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Tremors filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.1/10 15144
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Yeraltı Canavarı 1” filminde 1 Yorum bulunuyor.