Rastgele Film
Yukarı Çık
11
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Yeraltı Canavarı 3 izle
5.3

 1.180İZLENME

5.3İMDB

 104 SÜRE

YIL 2001

Sürekli kendine yeni maceralar arayan ve macera bağımlısı olan Jack Sawyer, gözüne kestirdiği bir kasabada yatırım yapmak için hazırlıklar yapmaktadır. Bir zamanlar kasabada yaşamış olan ve kasabanın eski sakinlerinden birisi olan Burt Grummer, geçmişte kasabada yeraltından çıkan ve ilginç olayların yaşandığı zamanlarda canavarları yenmiş ve yaşamakta olduğu kasabaya dönmüştür.
Gittiği kasabada ise arazi mafyasının faaliyetleri ile savaşmak zorunda kalmıştır. Tam bu olay ile ilgilenirken işler tersine dönmeye başlamıştır. Yeraltı canavarlarının yeniden ortaya çıkması onun için yeni bir savaşın başlangıcı olmuştur. Macera bağımlısı Jack ile canavarlara karşı sıkı bir mücadeleye girilmiş ve kasaba halkı korunmaya çalışılmıştır.

Yeraltı Canavarı 3 2001 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Tremors 3: Back to Perfection filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.3/10 1231
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR