Rastgele Film
Yukarı Çık
5
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Yıldırım Günleri izle
6.0

 930İZLENME

6.0İMDB

 107 SÜRE

YIL 1990

Tecrübesiz fakat son derece yetenekli olan Cole Trickle, bu yeteneğini nasıl doğru kullanacağı hakkında bilgisi olmayan, ukala bir yarış pilotudur. Küçüklüğünde yaptığı kusursuz sürüşler sayesinde dikkat çekmeye başladığında Tim Dolan’ın dikkatini daha çok üzerine çeker. Dolan’da Trickle’yi eski Nascar şampiyonu Harry Hoghe ile tanıştırır.
Hoghe’de ona kendi tecrübelerini ve bu işin önemli noktalarını tek tek anlatır. Her ne kadar bir şeyler öğreniyorsa da Trickle, Nascar’da başarılı olmanın kolay olmadığını anlar. Ayrıca bu yarışmada ki Rowdy Burns’da oldukça başarılı olup, onunla arası pekiyi değildir. Trickle, onunla kural dışı olan bir şekilde yarışır ve iki pilotta hastanelik olur.

Yıldırım Günleri 1990 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Days of Thunder filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.0/10 8692
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR