Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Yıldız Geçidi izle
7.1

 1.146İZLENME

7.1İMDB

 116 SÜRE

YIL 1994

Mısır tarihi uzmanı olan arkeolog Doktor Daniel Jackson birçok konuda araştırmalar yapmaktadır. Araştırmaları esnasında çok eski olan bir geçit bulur. Bu geçit çok gizemlidir. Daha sonra Daniel Jackson geçidin başka bir gezegene açıldığı fark eder. Albay O’Neil komutasında bulunan bir grup asker ile birlikte geçidin diğer tarafına geçerler. Gezegen eski Mısır’ı andırmakta ve androjen yarı tanrı olan Ra tarafından yönetilmektedir.
Ra, çok acımasızdır ve insanlara zulüm yoluyla hükmetmeye çalışır. Ekip acımasız Ra’nın eline düşer. Kurtulabilmeleri için gereken yol Ra’yı yenmektir. Ekibin birinci amacı Ra’nın elinden kurtulmaktır. Daha sonra geçidin, Ra’nın ve geri dönüşün sırrını bulmak için çalışmalar yapacaklardır.

Yıldız Geçidi 1994 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Stargate filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.1/10 12482
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR