Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Yılın Babası izle
5.2

 207İZLENME

5.2İMDB

 94 SÜRE

YIL 2018

Üniversite hayatına yeni başlayan iki genç kısa sürede arkadaş olmuştur. Zaman içinde arkadaşlıkları ilerleyen gençler bir gece birlikte bara giderler. Art arda içtikleri içkiler yüzünden sarhoş olurlar.
Gecenin ilerleyen vakitlerinde gençler birbirlerine babalarını anlatmaya başlar. İçkinin etkisiyle babalarını kıyaslamaya başlayan gençler babalarını abartarak anlatır. Benim babam senin babandan daha güçlü şeklinde başlayan konuşmaları benim babam senin babanı döver şekline dönüşür. Gecenin sonunda gençler evlerine döner ve saçma sohbetlerini babalarına anlatırlar. Gençler sabah uyandıklarında olanları hatırlamazlar ama babaları bu konuyu oldukça ciddiye alır. Babalar arasında başlangıçta tartışmalara yol açan bu durum daha sonra kıyasıya bir kavgaya dönüşür.

Yılın Babası 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Father of the Year filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.2/10 648
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR