Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Hiçbir Zaman Burada Değildin izle
6.8

 822İZLENME

6.8İMDB

 89 SÜRE

YIL 2017

Mesleğinden ötürü, türlü işkencelere maruz kalmış insanlar gören Joe; iç huzuru yakalamak ve günahlarından arınmak için, kadın ticareti yapan çetelerin peşine düşer. Amacı küçük kızları bu yaşantıdan kurtarmak olan Joe; kendi kızı kaçırıldıktan sonra, New York senatörü tarafından kiralanır. Çetenin peşinde olan diğer kişilerin ortadan kaybolmasından ardından, işin öneminin farkına varan Joe; hayatta kalmak adına, yeni bir strateji uygulamalıdır.
Jonathan Ames tarafından kaleme alınan You Were Never Really Here adlı romandan sinemaya uyarlanan film; Joaquin Phoenix, Larry Canady, Dante Pereira Olson, Vinicius Damasceno ve Neo Randall gibi isimleri bir araya getiriyor. Lynne Ramsay tarafından yönetilen film; yönetmenin, 6 yıllık aradan sonra sinema severler ile buluşmasını sağlıyor.

Hiçbir Zaman Burada Değildin 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. You Were Never Really Here filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.8/10 15963
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Hiçbir Zaman Burada Değildin” filminde 8 Yorum bulunuyor.