Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Young Sister 2 izle
2.0

 1.477İZLENME

2.0İMDB

 48SÜRE

YIL 2018

Akademisyen genç bir bayan önce takip edildiğinden şüphelenir, daha sonra bu şüpheleri doğru çıkınca korkmaya başlar bu durumu kuzenine açar. Kuzeni de onu koruyabilmek adına kendi ile birlikte yaşamaya davet eder. İki kuzen birlikte yaşamaya başlar ve sorun ortadan kalkar. Ancak bu defa başka bir tehlike baş gösterir.
Erkek kuzenin çok sevdiği arkadaşı vardır. Bunlar dışarıda bir gece eğlenirken kuzen fazla içer ve sarhoş olur. Arkadaşı sarhoş olan kuzeni evine götürünce akademisyen genç kızla karşılaşır.
Sonrasında kıza zorla sahip olur. Kuzen ile araları açılır. Bu olay iki kuzenin birbirlerine itiraf edemedikleri aşıklarının farkına vardırır.

Young Sister 2 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Young Sister 2 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

2.0/10 129
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR