Rastgele Film
Yukarı Çık
34
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Yüzbaşı izle
7.4

 3.907İZLENME

7.4İMDB

 118 SÜRE

YIL 2017

İkinci Dünya Savaşı’nın neredeyse bitmek üzere olduğu zamanlarda Willi Herold herkes gibi hayatta kalmak için çaba göstermektedir. Asker kaçağı olarak hayatını sürdüren Willi bir gün tesadüfen bir Nazi askerine ait bir forma bulur. Yüzbaşı formasını giyerek asker taklidi yapmaya başlayan adam bunun hayatta kalabilmek için elindeki son çare olduğunu fark eder.
Planını hayata geçirmek ve soğuktan ölmemek için uğraşan Willi’yi gören Almanlar birden onun kim olduğunu bile sorgulamadan onu lider kabul ederler. Kendi kendine yüzbaşı olan Will ise bunu kısa süre içerisinde bir vahşete dönüştürür. Üniformanın bir insan karakteri üzerinde gerçekten bir etkisi olup olmadığını sorgulatan yapım izlenmeyi hak ediyor.

Yüzbaşı 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Captain filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.4/10 259
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Yüzbaşı” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • demir yumruk

    kolay kolay film beğenmem.Sıradışı bi film .Hani yüzbaşıya kızamıyor ama sempati de besleyemiyorsunuz.İnsanoğlunun yaşama arzusunu çok güzel anlatmış.

    1