Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Zeytin Ağacı izle
6.8

 160İZLENME

6.8İMDB

 100 SÜRE

YIL 2016

Alma, İspanya’nın doğusunda yer alan bir köyde yaşamaktadır. Yaşamını tavuk çiftliğinde çalışarak geçirmektedir. Alma, dedesi ile birlikte yaşamaktadır. Dedesi yıllar önce konuşma yetisini kaybetmiştir. Alma’nın dedesinin zeytin ağaçları vardır. Ama bundan tam 12 yıl önce dedesinden izinsiz, 2000 yıllık zeytin ağaçları satılmıştır. Alma bir gün dedesinin zeytin ağaçlarının satılmasından dolayı çok üzgün olduğunu fark eder.
Ne yapabileceğini düşünürken dedesinin son günlerini huzurla geçirmesini sağlamak için zeytin ağaçlarının peşine düşmeye karar verir. Zeytin ağaçları Alman bir firma tarafından satın alınmıştır. Alma, zeytin ağaçları için yollara düşer. Bundan sonra Alma, Alman enerji şirketinden zeytin ağaçlarını almak için nasıl bir yol izleyecektir? Başarılı olabilecek midir?

Zeytin Ağacı 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Olive Tree filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.8/10 205
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR