Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Ziyaret izle
6.2

 675İZLENME

6.2İMDB

 94 SÜRE

YIL 2015

Ziyaret filmi, iki kardeşin gerilim dolu hikayesini konu alıyor. Biri kız diğeri erkek iki kardeş, ailesi tarafından büyükanne ve büyükbabasının yanına gönderilir. Bu çocuklar için bir haftalık tatildir. Ancak, çocuklar çiftliğe gittiklerinde büyükanne ve büyükbabasının bir olaya karıştıklarını fark ederler. Dehşete düşen çocuklar, oradan uzaklaşmak ister ama mümkün değildir.
Çocukların bir haftalık tatil için gönderildikleri çiftlik, Pennslyvania’da ve gözlerden uzak ücra bir arazidedir. Büyükanne ve büyükbabalarının kendileri açısından tehdit olduğunu fark eden kardeşler, seslerini nasıl duyuracaklarını ve oradan nasıl kurtulacaklarını araştırmaya başlarlar. Ziyaret, gözlerden uzak bir çiftlikte yaşanan dehşet anları ve iki kardeşin kurtulma çabalarını etkili anlatımı sayesinde, izleyiciye geçirmektedir.

Ziyaret 2015 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Visit filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.2/10 2596
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR