Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Zoraki Kral izle
8.0

 679İZLENME

8.0İMDB

 118 SÜRE

YIL 2010

The King’s Speech (2010), İngiliz Kraliyet’inden VI. George’un başına dert olan kekemeliğini yenmek için çabasını konu alan bir dönem filmidir. Filmin öyküsü, V. George’un ölümünden sonra başlıyor. Babasından ölümümden sonra tahta geçecek olan abi Edward, sevdiği Amerikalı bir kız ile evlenmek ister. Bu yüzden de tahtı kardeşi Frederick Arthur George’a devreder.
Tahta geçen yeni kralın ciddi bir engeli vardır. Halkına hitap etmekte önemli sorunlar yaşayan yeni kral, çocukluğundan beri süregelen kekemeliğini yenmek zorundadır. Frederick Arthur Gerorge, bu sorununu yenmek için destek alır. Yeni kralı kraliyet makamına hazırlayacak olan kişi de Avustralyalı bir konuşma terapisti olan Lionel Logue’dir.

Zoraki Kral 2010 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The King's Speech filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

8.0/10 116978
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR